1971 Adana doğumlu, emekliliği hak etmiş ama hala çalışan bir devlet memuru. Okumuş yazmışlığı var şükür var da, yetmez diyerek Ugur Mumcu Vakfı’nda yazma seminerine katılmış bir edebiyat sever. Daha ...

1971 Adana doğumlu, emekliliği hak etmiş ama hala çalışan bir devlet memuru. Okumuş yazmışlığı var şükür var da, yetmez diyerek Ugur Mumcu Vakfı’nda yazma seminerine katılmış bir edebiyat sever. Daha olmamış yüreğinden kopmuş kelimelerle birkaç şiir karalayarak Antoloji.com’da yayımlamış bir kalem. Uzun süre; basın toplantısı, konferans, seminer, sempozyum organizasyonlarında hem düzenleme komitesinde hem de protokol sunumlarında yer alarak kürsü ve mikrofon korkusunu yenmiş amatör sunucu. “Hobi olsun” diye sunmaya başladığı TSM ve THM konserlerinin ve sahnelerin müptelası. Acemi blogger (https://ankarasoyler.com) Evli, Uğur (1991) ve Sude’nin (2000) annesi olma gururunu taşıyan bir kadın.

Tamamını Oku

 • Şaire arkadaşımız Bayan Sude Uğur

  ** DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN...**

  - Ayrıca sizi sitemizdeki bu saygın gruplarımızda görmek dileklerimizle esen kalın.

  * Antoloji Sitesi Yetkili Şairler Grubu *
  * Evrensel Sanatçılar Birliği ESB *

 • Değeri Hanımefendi
  Bu akşamki konseri izlenemize vesile oldunuz. Teşekkür ederim.

 • Tebrik ederim başarilarinin devamini dilerim...

 • Köşede

  Uğur Sude

  15.12.2016 - 11:08

  Merhaba Salim Bey,
  Yorumunuz için teşekkür ederim.
  Yeni bir şiir, ekleyeli çok olmadı ondandır.

 • Adalet

  Özdemir Asaf

  05.08.2013 - 17:36

  Adalet sizlere ömür...

 • Sudename

  Uğur Sude

  24.05.2013 - 17:29

  Şiirlerimi beğenilmeme kaygısıyla yazmam, ama emin olduğum bir şey var, satırlarımı kimse üzerine alınıp ta 'acaba ben böyle miyim, yanlış mı davranıyorum' demeyecek. Zira namemde belirttiğim gibi herkes kendini mükemmel sanıyor. Efendim; benimkisi kıssadan hisse.