52 Temmuzunda Varto'da gelmişim dünyaya. Acıların durağıyım ama yılgın değil mücadeleciyim kendimi bildim bileli. Ne günler gördüm ne günler göreceğim daha. Nazımın dediği gibi Yaşamak bir ağaç gibi t ...

52 Temmuzunda Varto'da gelmişim dünyaya. Acıların durağıyım ama yılgın değil mücadeleciyim kendimi bildim bileli. Ne günler gördüm ne günler göreceğim daha. Nazımın dediği gibi Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşcesine. Söyletili dilim susmasın, yazan kalemim kırılmasın yaşadıkça. Herkese merhaba.

Tamamını Oku

 • Sayın Ruhi Hatunoğlu

  ** DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN...**

 • * Arkadaş Grubumdan * Şair arkadaşımız Sayın Ruhi Hatunoğlu

  ** DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN...**

  - Ayrıca sizi sitemizdeki bu saygın gruplarımızda aramızda görmek
  dileklerimle esen kalın.

  * Dr.Jivago - Işık German Ersoy *
  * Antoloji Sitesi Yetkili Şairler Grubu *
  * Antoloji.Com Çağdaş Şair ...

 • Bayramınızı kutlarım nice bayramlara sevdiklerinle beraber olmanızı dilerim.Nice bayramlarımız elemsiz kedersiz olması dileğimle Selam ve sevgilerimle

 • Kibritçi Kız

  Saniye Bozlu

  19.03.2016 - 18:33

  Eilinize yüreğinize sağlık, duygular bir nehir örneği, akmış duygulardan. Yüreğinizi ve kaleminizi kutlarım.

 • Yürek kabaran bir dağ olunca, duygular yanardağa dönüşüp, bir nehir gibi akan dizeler lav olmuş. Lav olup akan dizelerinizi ve sizi en içten duygularla kutlarken, tam puanla sayfama alıyorum bu eşsiz dizeleri sevgili Fatma Hatun hanım. Saygım ve sevgilerimle esen kalın.
  Ruhi HATUNOĞLU

 • Yürek dağ gibi kabarınca, duygular yanardağa dönüşüp, dizelerde lav olmuş bir nehir gibi akmış. Bir nehir gibi akan dizelerinizi ve sizi kutlarken, tam puanla bu eşsiz dizeleri sayfama alıyorum sevgili Fatma Hatun hanım. Saygım ve sevgilerimle esen kalın.
  Ruhi HATUNOĞLU