Mağlubiyetin takısıdır '' KEŞKE''.Kaçırılmış fırsatların ,bastırılmış duyguların , harcanmış hayatların ,boşa yaşanmış yada hakkıyla yaşanmamış yılların ,geçikmiş itirafların ağıtıdır... Keşkelerim hi ...

Mağlubiyetin takısıdır '' KEŞKE''.Kaçırılmış fırsatların ,bastırılmış duyguların , harcanmış hayatların ,boşa yaşanmış yada hakkıyla yaşanmamış yılların ,geçikmiş itirafların ağıtıdır... Keşkelerim hiç olmadı çünkü hayatı hak ettiği gibi yaşamak istedim.
Hüznüyle ,sevinciyle...Keşkem yok hatalarım var...Kaybım mı? '' Hiç yok '' çünkü; hatalarımın bana kazandırdığı tecrübelerim daha çok.Tecrübelerim ,ileriye atacağım adımlarımı daha cesur kılıyor.Şimdilerde attığım her adımda daha fazla yaklaşıyorum hayata...Geride kalan mı? Boş bir çerçeveye koyduğum bir fotoğraf ve benim masalım... Herkes gider , bir tek ben kalırım bana...

Tamamını Oku

 • Site arkadaşımız Bayan Perihan Çetin

  < DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN >

  - Ayrıca sizi bu saygın gruplarımızda görmek dileklerimizle esen kalın...

  * Çağdaş Şairler - Evrensel Sanatçılar - Gizler Dünyası *
  * Özgür Şair-Yazarlar - Antoloji Sitesi Üyeleri *

 • ? ? Mutlu ? Huzurlu ? Bir? Yıl ? Olsun? ?
  ? ? L = = = = = = = = ? ? ? ? ? = = = = = = = = ? ?
  Güne iyi başla,
  Üzgün olma,
  Nefret etme,
  Aşkı yaşa,
  Yaşamı sev,
  Dünü unut,
  Işığını yansıt,
  Hayırlı Cumalar
  Ne olursa olsun gülmeyi unutma... diyerek güzel bir gün ve yeni yaşın sana sağl ...

 • Sevgili antoloji arkadaşım;

  Doğum gününüzü en içten dileklerimle kutlar, yaşam boyu başarı ve mutluluklar dilerim.

  Hayat sevgi kadar güzel aşk gibi güçlü olsun..

  Doğum gününüzün anısına ** RÜYA ** gibi şiirimin şarkısını aşağıdaki linkten dinlemek ister misiniz?

  http://www.ibrahimyilma ...

 • Her nedense her okuduğumda hep aynı şeyleri hissettirir bu şiir bana.Eskitemediğim şiirlerden birisi.Oku oku okumaya doyamadığım.

 • Her nedense her okuduğumda hep aynı şeyleri hissettirir bu şiir bana.Eskitemediğim şiirlerden birisi.Oku oku okumaya doyamadığım.

 • Sesleniş

  Uğur Mumcu

  20.09.2018 - 12:51

  Vurulduk ey halkım, unutma bizi...Bu dizeleri yazarken biliyor muydun acaba sonunun böyle olacağını? :(( Ne mümkün seni unutmak..Nurlarda uyu.

 • tecavüz

  Onayım olmadan yapilan her türlu eylem ve müdahale bu kapsamdadir.Saygısızlik ,seviyesizlik ve hadsizlik içerir.Bir kadina,çocuğa ve hayvana yapılan cinsel yönlü tecavüzün ise affı olmamalıdir.Affedenler suçu işleyen kadar adi ve şerefsizdir benim nazarımda.

 • Sonra dedim ki

  Arkaya dönüp bakma, onlar geride kaldı..Şimdi ileri bakıp bildiğin yolda yürüme zamanı.Hayat böyle daha güzel..

 • sevmek

  Fuzuli ye sormuslar "sevmek mi daha güzeldir,sevilmek mi?""Sevmek demis,çünkü sevildiğinden hicbir zaman emin olamazsın..":)))Dünyanin en güzel duygusu..Yüreginde hissettigin sürece kötü bir insan olma ihtimalin yoktur ...