28/03/1983 tarihinde Trabzon'da doğdum. Trabzon Kanuni Anadolu Lisesinde Hazırlık ve Ortaokulu tamamladım (1998). Aynı yıl İstanbul'a yerleşerek liseyi Yeşilköy Anadolu Lisesinde tamamladım. Liseden s ...

28/03/1983 tarihinde Trabzon'da doğdum. Trabzon Kanuni Anadolu Lisesinde Hazırlık ve Ortaokulu tamamladım (1998). Aynı yıl İstanbul'a yerleşerek liseyi Yeşilköy Anadolu Lisesinde tamamladım. Liseden sonra 2 yıl Bakırköy Belediyesine bağlı aktüel bir dergide (Köyümüz Gazetesi) gazetecilik yaptım ve yerli ve yabancı edebiyat dünyasından üslup yorumları üzerine yazılar yazdım. 2003 yılında Muğla üniversitesi işletme bölümüne başladım. Üniversitedeyken 2003 yılında üniversitenin Sinema Topluluğu kuruculuğunu üstlenerek kurucu faaliyetlerde çalıştım. kısa bir zaman kütüphanecilikle ve 2006 yılında okulun edebiyat fakültesine bağlı olarak çıkarılan (Günebakan Dergisi) derginin hem editörlük bölümünde, hem yayınlanmasında çalışıp hem de bir sayısında şiirimi yayınlayarak yazmakla olan bağımı hiç koparamadım.

Tamamını Oku

 • Şair arkadaşımız Nail Bey

  ** DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN...**

  - Ayrıca sizi sitemizdeki bu saygın gruplarımızda aramızda görmek dileklerimizle esen kalın.

  * Antoloji Sitesi Yetkili Şairler Grubu *
  * Antoloji.Com Çağdaş Şair Yazarlar Birliği *
  * Evrensel Sanatçılar Birliği ESB *
  * Özgür Şai ...

 • Aheste Zaman

  Naci Hotanoğlu

  28.04.2015 - 19:57

  ses uyumu çok güzel,ritmli,redifler akışı hiç bozmuyor,kelimeler çok iyi seçilmiş,ikilikler daha ayrı bir duruşta vurucu serbest nazımda güzel bir toplumcu şiir.
  Ölüyor gençlikler!
  Ve günahkar simalar kadehte
  bunu yazmak iç gerektirir,emeğine sağlık!

 • Büyük şiir

  Naci Hotanoğlu

  28.04.2015 - 19:52

  güzel şiir hocam,emeğine sağlık

 • Hayat Hikâyem

  Mahmut Ünsal

  26.04.2015 - 22:40

  çok güzel, emeğinize sağlık üstad