Osmaniye doğumlu olup, ilk ve orta öğrenimini Kırmıtlı Kasabasında, Lise tahsilimi Osmaniye Endüstri meslek lisesi Elektrik Bölümü olarak tamamlamıştır. Anadolu üniversitesi, İktisat Fakültesi Ma ...


Osmaniye doğumlu olup, ilk ve orta öğrenimini Kırmıtlı Kasabasında, Lise tahsilimi Osmaniye Endüstri meslek lisesi Elektrik Bölümü olarak tamamlamıştır. Anadolu üniversitesi, İktisat Fakültesi Maliye mezunudur.
Şiirlerine ilgisi ortaokul yıllarında başladı. Kitap okumayı, müzik dinlemeyi, gezmeyi, özellikle de doğa gezmelerini çok seviyor. Saygılar
İnsan hayatı boyunca nice hedefler koyar önüne daha çok şeye sahip olmak ister; zenginlik, servet, kariyer, mevki, güç için uğraşır. Ne var ki neye sahip olursak olalım hepsi gelip geçici. Eskimeyen, yıpranmayan, yaşlanmayan ne var ki! Sadece SEVGİ diyorum.

Tamamını Oku

  • Aydınlığın, çağdaşlığın, kulluktan "insanlığa", uygarlığa, bireysel hak ve özgürlüklere evrilmenin.. Yani cumhuriyete ulaşmanın 97. yıl dönümü kutlu olsun!

    Nice 29 ekimlere...Tebrik ve saygı ile..

  • Türk'ün bağımsızlık ateşinin yakıldığı, direncin, iradenin ve yeniden dirilişin bayramı olan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, değerli şahsınızı sevgiyle, saygıyla selamlarım..

  • Şaire arkadaşımız Bayan Melek Avcı Coşkun

    ** DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN **

    * Evrensel Sanatçılar * Antoloji Yetkili Şairleri *