bazen hayatta tesadüfler vardır bir bahar kokusuyla gelir . bazen de hiç umudun olmadığını düşündüğün bir anda karşına çıkar.hayatın kokusunu nasıl olduğunu gerçekten bu tesadüfler öğretir .
baz ...

bazen hayatta tesadüfler vardır bir bahar kokusuyla gelir . bazen de hiç umudun olmadığını düşündüğün bir anda karşına çıkar.hayatın kokusunu nasıl olduğunu gerçekten bu tesadüfler öğretir .
bazen hayatta umutlar vardır bir bulut kümesinin gökyüzünde dansıyla gelir . bazen de en umutsuz olduğun anda karanlıktan doğar. öyle bir teselli verir ki yaşamayı ondan öğrenirsin.
bazen hayatta her şeyin bir yoldan ibaret olduğunu anladığın anlar gelir. bazen de bu yollar dikenlerine sabredersen abı hayattan çıkar. anlarsın ki yollar seni mutlak yaşamın başladığı ölüme hazırlar.
bazen tesadüfler umutlar yollar bir aşk hikayesinin başladığı yerdir. bazen de aşk sana bir kadının vücudunda nüfuz ederek oluşur. o kadın sana tesadüfleri umudu ve yolları öğretir.
hayat her zaman travmaların çelişkilerinde yaşanırmış aslında. yeniden doğmak mı yalanmış . hayat hep ölmekmiş. ruhu karartmak kalbini acıtmak kalbi kırmak aşka ihanetmiş hayat.
bu benim itirafım sanırım
ben aşka ihanet ettim.
artık hiçbir zaman tesadüflerim umutlarım olmayacak . tek kalan bana aşktan yollar.
ey sevgili kırgın gönlünden bana beddualar oku ki azabım artsın her azabım verdiğim kırgınlıklar için sana merhemi olsun .
ey sevgili gözlerinin ışığının kıymetini bilmeyen bu adama lanetler oku ki her aldığı nefes içtiği katranlar olsun o katranlar senin ruhunu güzelleştirsin.
ey sevgili hiç bir zaman beni affetme . affetme ki kalbi senden sonra hiç bir kalbe meyli olmasın.
ey sevgili bana öyle kötü sözler söyle ki içinde nefret olup acını dindir.

Tamamını Oku

 • Site arkadaşımız Bay Mehmet Ay

  ** DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN...**

  - Sitemiz üyesi olduğunuz için sizi'de bu grubumuzda görmek dileklerimizle esen kalın.

  * Antoloji Sitesi Üyeler Birliği *

 • Mehmet Saydam

  09.10.2017 - 11:00

  Malesef begenmedim duz yazi olsa bi hikaye akisi olur siir olsa bi butunluk olur sanirsam gencliginin verdigi heyecan kaleme dokulmus.benim begenmemis olmam seni yazmaktan alikoymasin ama en azindan dertlesebilecegin samimi sayfalarin olmus olur