MUCİZEM :)

Söz verdiğim gibi yaşadığım mucizeyi sizlerle paylaşıyorum Sevgili Arkadaşlarım..

20 yılı aşkın bir süredir kulağımda işitme problemim vardı. Yaklaşık 4 yıl önce yapı ...


MUCİZEM :)

Söz verdiğim gibi yaşadığım mucizeyi sizlerle paylaşıyorum Sevgili Arkadaşlarım..

20 yılı aşkın bir süredir kulağımda işitme problemim vardı. Yaklaşık 4 yıl önce yapılan işitme testinde %65 gibi yüksek bir işitme kaybım olduğu raporlarla tespit edildi. Belli bir yaştan sonra da hücreler daha hızlı öleceğinden 5 yıl kadar sonra işitme cihazı takmam gerektiğini söyleyen doktorum, bu fikre şimdiden alışmam gerektiğini de ihmal etmedi..

Kauntum Düşünce Yöntemi ile yıllar önce tanışmış olmama rağmen, kulağımla ilgili '' neyi duymak istemiyorsun?'' sorusuna cevap bulamamıştım.. 13 ocakta bu konuyla ilgili çok ciddi bir farkındalık yaşadım ve sorunun cevabını buldum. Akabinde bilinç altı çalışmalarıma başladım.

30 ocak sabahı çok gergin uyandım. anlamsız bir gerginlikti.. Sonra bir kuş sesi duydum. Hava çok güzeldi, balkona kuş kondu diye düşündüm, gittim baktım kuş yoktu.. Ardından kedi sesi duydum, çıktım yine balkona kedi sokağın diğer ucundaydı.. Yıllardır duymaya hasret kaldığım seslerdi bunlar.. Evin içinde deli gibi dolaşmaya başladım sevinçle.. DUYUYORDUM çünkü :)) Hani eski Türk filmlerinde olur ya, kızın kulağı duymaya başlar ve kız evdeki ses çıkaran her şeyi kırar duyduğunu tam anlamak için.. Tabii ben öyle yapmadım, televizyonu en kısık sesle açtım, duyuyorum.. Cep telefonumu en kısık sese alıp evin diğer ucuna gidip dinledim, yine duyuyorum.. Hemen KBB dr.umdan randevu aldım ve gittim.. Bunun mümkün olmayacağını söylerken sırf beni ikna etmek için işitme testine gönderdi.. Gittim.. Teste girdim ve sonuç düşündüğüm gibi.. İşitmem de çok ciddi bir artış var.. Kalın seslerde %100 ince seslerde % 65 artış:))

3 Şubat sabahı yine aynı gerginlikle uyandım ve tahmin edeceğiniz gibi daha fazla duymaya başladım. Bugün ikinci raporumu almak işin yeniden işitme testine girdim veeeee her iki kulakta %100 işittiğime dair raporumu aldım :)))) Bu mucizeyi gerçekleştirdiğim için de tüm çalışanlar önce beni alkışladı sonra tebrik ettiler..

İşitme testini yaptırdığım yer raporlarımın fotokopisini ve cep telefonumu istedi, bu mucizeyi Mersin üniversitedeki hocasına anlatmak istediğini ve bu konuyla ilgili hocasının benimle görüşme talebi olabileceğini, kabul edip etmeyeceğimi sordu.. Tabii dedim seve seve benim de bu konu hakkında söylemek istediğim bir kaç şey var :)))

Kuantum Düşünce Yöntemi ile migren, boyun fıtığı, ülser, alerji ve menüsküs gibi ciddi hastalıklarıma hiç bir ilaç ya da ameliyat tedavisi olmadan çare bulmuş fakat bu şekilde rapor almamıştım.. Grip gibi basit hastalıkları saymıyorum bile..

Umarım bu rapor sonuçlarım herkeste bir farkındalıık uyandırır ve hastalıklarında ilaç kullanmak yerine düşünce güçlerini kullanarak kendi tedavilerini yaparlar..

Ben yaptım oldu.. Siz neden yapmayasınız? :))

Günay Akkılıç- Kendi mucizesini kendi yaratmış kişi :))
**********************************************************************************************

NLP, EFT, KİŞİSEL GELİŞİM, KUANTUM FİZİĞİ EĞİTMENİ, MİGREN TEDAVİSİ
http://www.facebook.com/kuantum.hedef

kuantumhedef@gmail.com

Tamamını Oku