Şair, Yazar, Eğitimci, Yönetici.1968 Konya- Cihanbeyli-Küçükbeşkavak köyünde doğdu. İlkokulu doğduğu yerde okudu. 1991’de Kulu İmam hatip Lisesini bitirdi. İlk yazı ve şiirleri lisede okuduğu yıllarda ...

Şair, Yazar, Eğitimci, Yönetici.1968 Konya- Cihanbeyli-Küçükbeşkavak köyünde doğdu. İlkokulu doğduğu yerde okudu. 1991’de Kulu İmam hatip Lisesini bitirdi. İlk yazı ve şiirleri lisede okuduğu yıllarda Vahdet Gazetesi, KırkikindiYazıları ile Sayha Dergisi’nde yayınlanmaya başladı. 1995 yılında Niğde Üniversitesi Eğitim Fakültesini bitirdi. Üniversite yıllarında Serzeniş adlı bir dergi çıkardı. Niğde'de yayınlanan Şafak Gazetesi’nin kurucuları arasında yer aldı. Türkiye’nin ilk yerel radyolarından olan Umut FM’in kurucuları arsında yer alıp bir dönem Kültür Sanat programı hazırlayıp sundu. İlk görevine 1995 yılında Elazığ-Baskil-Gemici İlkokulunda başladı. Elazığ-Baskil YİBO’ da Sınıf Öğretmenliği yaptı. Samsun İlkışık Eğitim Uygulama Okulu ve Samsun 19 Mayıs İşitme Engelliler İlköğretim Okulunda özel eğitim öğretmenliği yaptı. Müdür yardımcılığı sınavını kazanarak Nisan-2005’te Samsun Halk Eğitimi Merkezine atandı. Samsun Çarşamba Atatürk İlkokulu ile Samsun Mustafa Kemal İlkokulunda Müdür Yardımcılığı yaptı. Aralık 2016’da atandığı Ankara Olgunlaşma Enstitüsünde halen Müdür Yardımcılığı görevini yürütmektedir..
Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yönetici olarak görev aldı. Ulusal ve uluslararası şiir ve anı yarışmalarında çeşitli dereceler, ödüller aldı. Halen çeşitli vakıf ve dernekte yönetici olarak görev yapmaktadır.
Milli Gazete’ de 2010-2015 yılları arasında Köşe yazarlığı yaptı. Karadeniz'de yayınlanan Denge Gazetesi ile İç Anadolu’da yayınlanan Merhaba Gazetesinde yazıları yayınlanmaktadır. Dergâh, Yediiklim, İslami Edebiyat,İkindi Yazıları, Genç Kardelen, Sayha, Umut, Ribat, Aklın ve Bilimin Aydınlığında Eğitim, Psikolojik Danışman, Vahdet, Ribat, Milli Şuur, Yağmur Çocuklar ve Çerağ dergilerinde yazı ve şiirleri yayımlandı. Kırkıkindi, Edebiyat Ortamı, Haberayna, Haberdem, Sanatalemi, Edebistan, Antoloji vb. internet sitelerinde yazı ve şiirleri yayınlandı. Henüz yayınlanmamış şiir, öykü ve deneme kitapları bulunmaktadır. Evli 4 çocuk babasıdır.

Tamamını Oku

  • kardaş kitap yazıyorum.....birinide sana gönderdim yorumla?
    İNSAN
    İnsan; kendini bilen, dünyayı bilen, önemli işleri yapabilme imkânlarıyla donatılan, yaptığından sorumlu tutulan, bilinç sahibi olan, tercih etme imkânına sahip olan, kandırılmaya ve yanıltılmaya ...