BİBLİYOGRAFİM

Ağlarım ağladıkça ağlamıma ağlarım.Özlerim özledikçe özlemimle hemhalim.Ben her zaman sendeyim, beni bende arama. Unutmadım diyor ...

BİBLİYOGRAFİM

Ağlarım ağladıkça ağlamıma ağlarım.Özlerim özledikçe özlemimle hemhalim.Ben her zaman sendeyim, beni bende arama. Unutmadım diyorsan arada bir sor ama. (Ben buyum şiirimden)

Öz geçmişim: 14.mayıs.l955 yılında TRABZON vilayetinin ÇAYKARA kazasının EĞRİDERE''ğorğoras'' köyünde mesleği KALAYCI'lık olan müftüzade YUSUF'tan olma, ev hanımı HAYRİYE'den doğma,SEKİZ kardeşin sonuncusu olarak dünyaya geldim. Halen İNŞAAT ve TAAHHÜT işleri yapmaktayım.Güzel sanatlar dalında,TİYATRO oyunculuğu 4 FİLM''Duvaklı göl, çirkef dünya,Elveda balkanlar Büyük Göç.

İkisi KIZ, ikisi ERKEK dört çocuk BABASI ve (şimdilik) beşi ERKEK biri KIZ altı torunum var.(Allah c.c. sayılarını arttırsın..Amiiin).

Hobilerim: Güzel giyinmek,tiyatroya gitmek,şiir yazmak ve Okumak, insanlarla ilişki kurmak ve arkadaş olmak,türk sanat müziği tutkunuyum.Belgesel film ve programları seyretmek.

Sosyal Faaliyetlerim:
Halen Sakarya yazarlar ve şairler derneği ‘’SAYBİR’’ in ve daha bir çok derneklerin yönetim kurulu başkanlığını yaptım ve yapmaktayım. Bir şiir kitabım çıktı( Sonbahar Rüzgarları) ikinci kitabım( Bahar dalları) da hazır yakında baskıya verilecektir. Ayrıca ‘’bir hocamdan bir benden’’ adlı milli ve dini günler ile ilgili bir tebrik kitabı; ve Yazdığım makaleleri de ‘’Bunları ben Yazdım’’ adlı kitabımda yakında çıkacak inşallah. Her şey seni kıskanır, şimdi nerdesin, Gülde seni adlı 3 şiirim bestelenmiştir.

ATSO meslek komite üyeliği, PTT spor kulübü , Polis gücü spor kulübü ,Anadolu spor kulübü başkanlıkları, Sakarya musiki derneği kurucu üye genel sekreterliği ve basın sözcülüğü, Kız sanat enstitüsü ve Atatürk lisesi aile birlikleri başkanlıkları, Sakarya and tiyatrosu kurucu üyeliği, 2 dönem Sakarya il genel meclisi üyeliği ve değişik komisyon başkanlıkları, Sakarya Trabzonlular kültür ve dayanışma derneği başkanlığı, Arifiye huzur evi derneği kurucusu ve başkanlığı, Sakarya inşaat müteahhitleri derneği kurucu ve başkanlığı, Hisarbank Sakarya Karadeniz spor kulübü başkanlığı, İnsan hakları komisyon üyeliği, OSB yönetim kurulu üyeliği ,Sakarya ili hayvan zabıta komisyon üyeliği, iki dönem Sakarya il genel meclisi encümen üyeliği, 1987 genel milletvekili seçimlerinde milletvekili adaylığı vs. vs. Haaaa en önemlisi Adalet eski bakanı ve Sakarya eski milletvekili av. İsmail müftüoğlu’nun kardeşiyim. Hamdolsun ki müslümanım ve milli görüşçüyüm.

Hoşlandığım şeyler: yaratandan ötürü yaratılanı hoş görenlerden, ölüme giderken bile yalana tevessül etmeyenlerden,insanlarla beşeri münasebetlerin samimi olanlarından, her türlü hayvan ve çiçeklerden. yemeklerden mi? haaa az acılı patatesli taze fasülyeden..Çok seyehat ederim. Dünyanın gitmediğim yirmi kadar ülkesi kaldı..Ya nasip., Bakalım Ahiret seyahatine çıkmadan oralarıda ziyaret edebilecekmiyim.?

Güzel insanlarla güzel yerleri gezmenin güzelliğini yaşadığım gibi, tüm güzel insanların yaşaması temennisi ile huzurlarınızdan ayrılıyorum.,kalınız sağlıcakla efendim..Sevgi ve saygılarımla

GSM :0 532 232 63 58 E-MAİL : halilmuftuoglu@hotmail.com
Adres: Şeker mah. Dibektaş cad.Ak sok.No:8 müftüoğlu sitesi B blok. Zemin kat: Adapazarı/Sakarya
Face book ve Twetter: halilmuftuoglu

Tamamını Oku

  • Sayın Halil Müftüoğlu

    ** Doğum Gününüzü Kutlar, Sağlıklı ve Uzun Güzel Yıllar Dilerim **

  • DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN.
    Yüzünüzden gülücükler eksik olmasın

  • * Arkadaş Grubumdan * Sayın Halil Müftüoğlu

    < DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN >