serbest kürsü sizce ne demek, serbest kürsü size neyi çağrıştırıyor?

 • Kimi sabrederek,
  Kimi inat ederek bekler.
  İkisi de beklemek
  ama birbirinden ayrı duygularla..
 • Üzerinden yıllar geçsin de
  öyle pişman oluruz...

  Şimdi hayata kapılma vakti.
  Akışına bırakma vakti şimdi...
  Sonunu bile bile...
 • Ve barkod sistemi diye getirilen ispiyonaj sistemi.. Merak ediyoruz bu ülke hangi ekonomik sisteme göre yönetilmektedir.. Mesela serbest piyasa ise bu ne perhiz kapitalist sistemse nerede kurumları sosyalist sistemse neden Yalova kaymakamını kimse dinlemiyor. Bu ülkenin adı konmamış kör tuttuğunu sever ekonomisidir.. Literatür de öyle geçmelidir. Yoksa akaryakıt istasyonlarından elektrik idaresine su parasından dünyada emsali görülmeyen dolaylı vergilerine ödediğimiz fazlalıkların hesabını mesela kime soracağız var mı öyle bir mercih...
 • Herkesin cehennem bildiği
  bir söz, bir ad, bir tarih vardır.

  Ne zaman görse,
  nerede işitse,
  yanıverir göğsünde bir yer...

  Kokular da böyle...
  Kımıldamaz yerinden.
 • Chp nin tespiti yapılan işin eşkıyalık olduğunu söyledi. Mhp eşkıyalık konusunda direnişe geçeceğini söyleyen CHP ye ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın demesi eşkıyalığın ortaklığı gereği mi soran olmadı..
 • Zaytung haber..
  Cumhurbaşkanı cumhurbaşkanını Cumhurbaşkanının haberi olmadan varlık fonunun başına atadı.
  Cumhurbaşkanından tepki
  Benimde yeni haberim oldu...
 • Chp iş bankası ile ilgili direniş göstereceğiz çıkışına yavru iktidardan jet yanıt.. "ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın" cevabı geldi.. Yalnız yavru iktidarın karıştırdığı bir durum var mareşellik ve Başbuğ'luk ilk kez Atatürk e TBMM tarafından verilmiş bir yetkidir.. Gerçekten Türkün töresini kurtardı diye. Kendi başbakanına darbe yapıp bir annenin kapısına köpek göndermek Türklüğün hakikat algısına uyuşmuyor. "Anneleriniz sizi dizlerinin dibinde oturasınız diye değil, Hakkı ve Hakikati yüceltesiniz diye yetiştirdi" Türk halkı davasını ve dava arkadaşlarını yarı yolda bırakıp gidenleri çok iyi bilir..
 • Türk lirası üzerinden sözleşme şu anlama gelmektedir. Bu ülkeden kaybolun gidin ülkede faaliyet gösteren yabancı firmalara köle olarak çalışın... Onlar da ülkeyi istedikleri gibi sömürüsünler. Ülkede anadilde eğitimi sağlayamayan bir beceriksizlik sadece köle vatandaşlar yetiltirir
 • Devleti yönetenlerin kendilerine yandaşlık ediyor diye yalakacı, yalamacı iftiracı ve ahlaksız bir gazetecinin bütün bir Türkiyenin gözünün içine baka baka Türkiyenin hiçbir zaman hukuk devleti olmadığını söylüyor ve bu konuda ısrar ediyor.. Aklı başında ne savcı ne de herhangibir yönetici Senin ağzından çıkanı kulağın duyuyor mu demiyor... Bu ülke insanları kimin ne olduğunu çok iyi biliyor.. Hükümetin arkasından anayasaya saydıran bir liboşluğu hükümetin meşrebine uygun düştüğünü ima eden yalaka yandaş gazeteci herkesin kendisi gibi satılık olduğunu zannediyor olabilir. Tıpkı feto da olduğu gibi bu liboşların da mallarına ve canlarına bir gün birileri el koymaya kalktığında alkışladıları mandacılığın kendilerini ne hale soktuklarını hatırlasınlar.
 • Neden buraya eklediğimizi bile bilmeyenlerdir deliciğim :)))