Kader Nur Şiirleri

9

ŞİİR


0

TAKİPÇİ

Kader Nur

Biliyorum delilik bu ey adına yandığım sevdam yüreğim yüreğine takılı kaldı.

Devamını Oku
Kader Nur

Böyle iyi kimseye iğlik etmeyin acımayın hele sevginizi hiç göstermeyin ahhh şimdiki aklım olsa o zaman dönüp baktığım insanlara şimdi bakmazdım niye mi böyle diyorum çünkü üzülen yıpranan hep ben oldum.bırakın oldukları gibi kalsınlar demeki öyle mutlular hayatlarından evet ne demiştim böyle iyi .....

Devamını Oku
Kader Nur

Çok seversin,, ama yasaktır,, çok özlersin gidip sarılmak istersin ama uzaktır,, çok merak eder gidip kollarında uyumak istersin ama günahtır.. bunun bir tek adı var oda aşktır..!!!

Devamını Oku
Kader Nur

Oysa sessiz sakin,durgun bir denizdi.ve bir gün biri o denize bir taş atı o suskun sakin Deniz dalgalandı içi çok yanmıştı o atılan taş bir ok gibi kalbine saplanmıştı çünkü o taşı atamadı içinden kalbinin derinliklerine çökmüş tü çoktan.
!!!

Devamını Oku
Kader Nur

Delirdiğimi düşündüm çoğu .çoğu gece.. "neden" dedim kocaman bir soru karşılığında, sadece küçücük bir soru aradım. İnsan neden bu kadar özlerdi ki canını yakanı.

Devamını Oku
Kader Nur

Düşürdün beni derin duygulara günah deyilmi sevmiyiyecektin madem hiç değmiyecektin yaralı ❤️ kalpbime!

Devamını Oku
Kader Nur

Sevmek ama bi O kadar imkansız gönlüme düştü sevdan çırpınıyor'um çıksın diye ne yazık' ki çıkmıyor yorgun düştüm hastayım bakma benim sahte gülüşlerime kaçıyor kaçıyorum ama gel gör ki her defasında karşıma çıkıyorsun etme deyme gönlüme.!!

Devamını Oku
Kader Nur

Sevmek bumu değil.! Çünkü o senin yüreğini sevdi senin ona bakışını sevdi kokunu sevdi umrunda değil di hiç bir şey seni gördüğü zaman hersey yokmuş gibi sanki senle o başka bir şey yok biliyormusun o seni sevdi. Sen ne dedin ben gidiyorum. Ama beni sevmeye devam et dedim.

Devamını Oku