Hayatımın anlamı Şiiri - İlker Ömer Sail

İlker Ömer Sail
15

ŞİİR


1

TAKİPÇİ

Hayatımın anlamı

Sen benim hayatımın anlamı, ıssız bir çöl gibi kalbimi yeşerten kadınım. Aşkın, sevdanın, sevmenin, sevilmenin tüm güzelliklerini sen de öğrendim ben kadınım. En zor günümde o sıcacık kadife sesinle beni teselli edişin sarıp sarmalaman koruyup kollaman harikaydı kadınım. Henüz yolun başındayız biliyorum , yolumuz çetin, kar, kış, boran, kum, sıcak, çöl her şey var bu aşk yolunda. Sen tüm bunları göze alarak geldin kalbime be kadınım.
Ağladım varsın, üzüldüm varsın, mutlu oldum varsın sevdim, sevdalandım varsın yanım da kadınım. Bir erkek daha ne ister ki sen de güzellik desen var, karizma desen var, aşk var sevda var, var da var en önemlisi sen de ben varım kadınım.
Sol yanımda sen, aklımda sen varsın kadınım. Kısaca sen ben, bense sen olduk kadınım. Bir gelincik çiçeği, yanında da üç beş papatya işte sevda budur diyen kadınım ; iyi ki varsın, yanımdasın kadınım.
Seviyorum seni tarifsiz duygular içindeyim zamanın ne için de ne dışındayım tam ortasındayım ve zaman aşk zamanı kadınım aşk ise sensin kadınım.
14.05 2020
Canımdan çok sevdiğim canıma
İ. Ö. S

İlker Ömer Sail
Kayıt Tarihi : 17.5.2020 09:43:00
Şiiri Değerlendir
Yorumunuz 5 dakika içinde sitede görüntülenecektir.

Bu şiire henüz hiç kimse yorum yapmadı. İlk yorum yapan sen ol!