Bu mektup sanadır Beyaz Güvercin

Abdurrahman Saylan
48

ŞİİR


0

TAKİPÇİ

Bu mektup sanadır Beyaz Güvercin

Sizi ilk gördüğüm andan beri, içimde bir şeylerin kımıldadığını hissettim ve bunlar kısa bir zaman zarfında öyle büyüdü ki kalbimi bülbül edip dile getirdi. Belkide size yazdığım bu kelimelerin bir değeri olmayacak,belki de beni anlayacaksınız. Ben en kötü ihtimali göze alarak size duygularımı ifade ediyorum. Öyle bir kader ki anlıma yazılan hani derler ya anlatsam roman olur benimkisi de öyle işte.Kara kaderim beni uçurumun kenarına götürmüşken içimde hep sevip hiç sevilmemenin ahı varken birden size rastladım. Son bir haftadır rüyalarımı süslüyorsunuz ve ben ızdırap içinde ki yüreğimle aylar sonra ilk defa size gülümsedim, sizde bana gülümser misiniz? bilmiyorum. Yoksa birkaç damla gözyaşıyla biraz hüzün ve bir tutam ayrılık mı verirsiniz ellerime onu da bilmiyorum. Uçurumun kenarındayken son bir ümitle ellerimi size uzatıyorum,tutup kaldırmanız benim için bir şereftir; bırakmanızı ise düşünmek bile istemiyorum.
Size olan duygularımı lisan ile söylemem imkansız bu münasebetten dolayı yazmayı tercih ettim. Bana ne sunacaksın derseniz size tertemiz sevgimden ve sadakatimden başka sunacak hiç bir şeyim yok. Mutluluğu bilmiyorum ama sizin gözlerinizde inanın bana, gercek mutluluğu yakaladım.Bana mutluluğu öğretir misiniz?
Yoksa kader vurduğu tokatların bir yenisine sizin ellerinizi mi ekleyecek? Ama ne olursa olsun her iki ihtimali göze alarak size duygularımı dile gelmiş yüreğimle yazıyorum lakin bu kadar değil inanın bana, sizi kısa bir süre tanımama nazaran hislerim o kadar büyük ki sizi size yazmak o kadar güzel ki ama kelimeler ne yazık ki yetersiz kalıyor.
İşin özüne gelelim derseniz sevgili (beyaz güvercin) saygı sevgi ve sadakat çerçevesinde sonunda ya bir yastığa yada bir toprağa beraber baş koymak umuduyla desti icdivacınıza talibim..
Selam,sevgi ve dua ile Allaha emanet olunuz……

Abdurrahman Saylan
Kayıt Tarihi : 21.2.2007 20:00:00
Yıldız Yıldız Yıldız Yıldız Yıldız Şiiri Değerlendir
Hikayesi:


Gönderilmemiş mektuplar'dan....

Yorumunuz 5 dakika içinde sitede görüntülenecektir.
  • Salih Halil Akbey
    Salih Halil Akbey

    ..ne güzel ifade etmişsiniz..tebrikler

    Cevap Yaz

TÜM YORUMLAR (1)

Abdurrahman Saylan