Bizim İçin Bir Gece Daha Ağlıyor

İbrahim Çekin
456

ŞİİR


0

TAKİPÇİ

Bizim İçin Bir Gece Daha Ağlıyor

Bu gece bizim için yağmur yağıyor ve bizim için bulutlar birbirleriyle tartışıyordu. Kargaların sesleri bertaraf etmiş gökyüzü, sanki koca bir lanet işlemişim yanından ayrılırken? Penceremin buğusundan damlayan su birikintileri, usulca okşuyordu senin ismini! Düşlerini kurduğum bu gece, sigaramın yanmasıyla bir cinayete daha şahitlik ediyordu. Sensizliğin fakirliği; bırak elbiselerimi, bedenimi yoksul bırakmıştı bu anlamsız şehirde.
Bir kez daha kaderin cömertliğine boyun eğdim ve seni ondan istemekten vazgeçmedim.
Bu gece diğer gecelerden daha farklıydı, bir avucumda sigara diğerinde resmin vardı, belki beni ararsın da resmine bakarak konuşurum diye. Aslında ben gittiğimden beri bir kez olsun aramadın, sadece bir kaç mesaj attın ve sustun. Sende biliyordun seninle konuşmaya cesaretim olmadığını, kelimelerin anlamsız ve yetersiz kalacağını!
Yine her zaman ki gibi, akan pınarın dinmesini bekliyorum ve ona susadığım halde elimi sürmüyorum. Bekliyorum bir gecenin daha bitmesini, bir hayalin daha gözlerimin önünde kaybolup gitmesini. Ne güzel öyle değil mi, bizim için bir gece daha ağlıyor?

İbrahim Çekin
Kayıt Tarihi : 6.4.2014 11:16:00
Şiiri Değerlendir
Yorumunuz 5 dakika içinde sitede görüntülenecektir.

Bu şiire henüz hiç kimse yorum yapmadı. İlk yorum yapan sen ol!