Fatime Altuntaş - bİR yÜREK OLSA Şiiri - ...

Fatime Altuntaş
75

ŞİİR


2

TAKİPÇİ

Savrulmaktan koruyacak,sevgimi alabilecek kocaman sevgimi. Yarınları güvende hissedecek bir yürek.Bana ait ve dostlarımın sevgisini paylaşabilecek. İçine sindirebilecek zamansız ayrılıkları. Hayatımı hep berreklaştırıp güneşler doğuracak bir yürek olmalı o. Kaçıp kurtulmaya çalışmayan.
Gizlediğim sevdeyı bulabilecek.Bana ağır geldi bu sevda demeyecek. Kaçamak bakışlarından kurtulup içimi görebilecek bir dost yüreği olabilecek. Sevmek kocaman bir yürek ister ama bir parçasınıda sevene ayırabilecek. Kedisine saklamadan korkusuzca ben SEVİYORUM diyebilecek bir yürek. Yaşama sevgiyle bağlayabilecek,acısınıda tatlısınıda potasında eritebilecek. Sevdaya dair ne varsa sercek önüne sevdiğinin. Açıp kapatmadan sevdasını… hep sonsuzlukta olabilecek bir yürek.
İçine aldığı sevgiyi büyütüp besleyecek dost bir yürek olabilecek. Var mı dersiniz hüzünleri ve sevinçleri birlikte yürümeye ve eskimeyen yollarda hayatı omuzlamaya.? Varsa bana da söyleyin nerde olsa arayıp bulayım o kocaman yüreği…17.2.2009

Tamamını Oku