Annem Şiiri - Yorumlar

Fahrettin Togay
9

ŞİİR


0

TAKİPÇİ

Kimseye anlatmazdım derdimi Öperdim ben annemin elini Daha sana doyamadan Anne Bırakıp gittin ellere beni Çok hatalarım oldu anne sana Kıyamazdın ki hiç sen bana Şimdi Sen gittin kaldım sokakta Özler misin beni orda acaba Eve biraz geç geldiğimde sen Merak ederdin benide hemen Şimdi sen yoksun kaldım öylece Derdimi kimseye söyleyemem Arıyorum şimdi şefkatini sendeki eşsiz merhametini Tek bir sen vardın yanımda anne sensiz kaybettim ben benliğimi Bir gün bende yanına geleceğim orda gözlerinden Öpeceğim Seni karşımda dimdik gördükçe O zaman bitip tükeneceğim Sanma ki hep ayrı kalacağız seninle bir gün kavuşacağız Açtığında kollarını bana Anne, sımsıkı sarılacağız FAHRETTİN TOGAY

Tamamını Oku
 • Alaaddin Uygun
  Alaaddin Uygun 01.09.2016 - 11:19

  annelere ne yazsak azdır derler, tebrikler

 • Can Abdullah Yıldırım
  Can Abdullah Yıldırım 22.06.2012 - 15:10

  Anne dedin mi akan sular durur ne güzel anne şiiri

 • Hasan Huseyın Oz
  Hasan Huseyın Oz 07.06.2012 - 21:01

  Hasan abi, benim manevi can abimdir, beni için özel şahşiyettir. Onun sözünün üzerine ben bir şey demem diyemem. Değerli şairim demekki onun dikkatini çekmişsin yüreğine kalemine sağlık bende tebrik ediyor 10 puan diyorum esen kalanız.

 • Fahrettin Togay
  Fahrettin Togay 07.06.2012 - 19:38

  Çok teşekkürlerimi sunuyorum hocam.Sizden bunları duymak bana gurur veriyor.

 • Hasan Öz
  Hasan Öz 07.06.2012 - 19:11

  Değerli şair kardeşim güzel insan, harika bir şiir okuttun öncelikle gönülden teşekkürler, 'ana gibi yar gurbet gibi diyar olmaz' diye boşuna dememişler, herkese annesi fırtınalı ve zor durumlarda sığınacağı bir liman gibidir.
  Ne güzel dile getirmişsin anne sevgisini hasretini hüznünü Annenize Yüce Allah'tan rahmet siz kederli ailesine taziyelerimi sunuyorum.
  Beğenerek okuduğum bu güzel şiirinize tam puan diyor, antolojime alıyor ve nice paylaşımlarda buluşmak dileğiyle selam ve muhabbetle kalınız diyorum..:)

Bu şiir ile ilgili 5 tane yorum bulunmakta