Kültür Sanat Edebiyat Şiir

 • anne28.02.2005 - 19:28

  kuran-ı kerimde bir ayette şöyle gecer (sanırım bakara suresiydi) 'biz sizi anne sevgisinin 7 kat fazlasıyla severiz.' bu cümlede anne'nin önemini ve kutsallığını anlıyorum. bizi herdefasında hatalarımızdan dolayı affedip kucaklayan kim? Annelerimiz bize en yakın varlıklardır. allahtan sonra gelen. bizim iyiliğimizi isteyen ama bunu kendi menfaati için değil bizim için isteyen - ki kendi menfaatine dokunsa bile yinede önce bizi düşünen tek varlıklarımız annelerimizdir.

 • ölüm28.02.2005 - 19:17

  ölüm yalandan gercege dönüş...ölüm gercek sevgiye ulaşmak.mümin için sevinc.kafir için ızdıraptır.göz kapanır bakiye sonsuz acılır.

 • zina28.02.2005 - 19:13

  5 dakkalık bir zevk dalgasi için.insanın kisiliginden serefinden namusundan rabbinden uzaklaşması bna göre acizlik zayifliktir.allah haramdan korusun bizi.ahirette alnımızı açık etsin amin.

 • allah (c.c)28.02.2005 - 19:08

  32 senelik fani yasantimda bir çok acı sahtelik ile tanıştım.kimi zaman sevdim kimi zaman sevildim.ama bildigim tek gercek bir nefes kadar kısa yaşamımız.bu kısalığa anlam katan en zor anlarımda olan tüm hatalarima rağmen beni sevmekten vazgeçmeyen rahmetini esirgemeyen yaratıcım rabbim.allah sevgisi tektir büyüktür.lütfen hepimiz allahımıza sığınalım ve çok sevelim.allahın rahmeti bereketi siz ve sevdiklerinizin üzerine olsun..

 • karabasan28.02.2005 - 05:08

  uzun seneler oldu bilmedigim bir varlik olan karabasan ile tanışali kimi hikaye kimi tibbi rahatsizlik der.ama ben eminimki karabasan kötülük nefret kin dolu bir varlik.ve 3 kelime ile onu tanimlamam gerekirse kötülük korku iblis