Antoloji.Com'da Şiirleri Yayınlanmakta Olan Sayın Şairlerimize Önemli Duyuru

Şiirlerinizin sitemizde yayınının sürdürülmesi (ve adınıza yeni eklenecek şiirlerin gerçekten sizin tarafınızdan eklendiğinin anlaşılabilmesi) için, aşağıda açıklanan şekilde bir Elektronik Sözleşmeyi onaylamanız gerekmektedir.

Yeni yapılan düzenleme ile, herhangi bir ziyaretçinin herhangi bir şairin şiirini sitemize eklemesi uygulaması kaldırılacaktır. Bir üye sitemize bir şiir eklemek istediğinde, bu kişinin, söz konusu şair için elektronik sözleşmeyi onaylayan kişi olup olmadığına bakılacak, duruma göre şiirin eklenmesine izin verilmeyebilecektir.

(Yetkili şairlerimiz bu uygulamanın tamamen dışındadır. Bir yetkili şair kendi özel bölümünden şiirlerini kayıt etmeye devam edebilecek ve dilerse kendi şiirlerini herhangi bir üyenin eklemesine olanak tanıyacak ayarlamayı yapabilecektir. Bu ayarlamanın ne şekilde yapılabileceği ile ilgili duyuru, Yetkili şair giriş sayfasına konulacaktır.)

Elektronik Sözleşmeyi onaylama işlemi online olarak yapılmakta ve 2 dakika içinde işlem tamamlanmaktadır.


Elektronik Sözleşme

Antoloji.Com'da kayıtlı şiirlerinizin yayınlanmaya devam etmesi için devam eden sayfada metni bulunan elektronik sözleşmeyi onaylamanız gerekmektedir. Bu işlem online olarak yapılmaktadır ve sadece 10 Eylül 2003 tarihinden önce kayıt olmuş şairleri kapsamaktadır.

Elektronik Sözleşme Nedir?

Antoloji.Com'da kayıtlı şiirlerinizin bu sitede yayınlanmasını kabul ettiğinizi beyan eden (ve üyelik hesabınız ile şair adınız arasında ilişki kuran) bir metni online olarak bir butona tıklamak suretiyle onaylarsınız. Bu metne ve bu işleme elektronik sözleşme denir. Sözleşme metnini devam eden sayfalarda göreceksiniz.

Bu sözleşmeyi kimler onaylamalı:
  • 10 Eylül 2003 tarihinden önce kayıt olmuş şairler.
Kimlerin bu sözleşmeyi onaylamasına gerek yok:
  • 10 Eylül 2003 tarihinden sonra kayıt olan şairler
  • Yetkilendirme belgesini ve kimlik fotokopisini göndererek işlem yapma hakkı almış yetkili şairler
  • Bize daha önce yazılı izin belgesi gönderen şairler
  • Temsil yetkisini verdikleri yayınevleri tarafından bize yazılı izin verilmiş olan şairler
  • Antoloji.Com'da şu anda henüz kayıtlı olmayan şairler

Elektronik Sözleşmeyi onaylamanızın gerekli olup olmadığını bilmiyorsanız aşağıdaki "İşleme Başla" butonuna tıklayın ve devam edin. Şairler listesinden adınızı seçtiğinizde bu işlemi yapmanıza gerek olup olmadığını devam eden sayfada göreceksiniz.

Sözleşmeyi onayladığınızda;

  • Şiirlerinizin (ve diğer eserlerinizin) Antoloji.Com'da yayınlanmasını kabul etmiş olursunuz.
  • Sitemizde kayıtlı olan şiirleriniz yayınlanmaya başlar. (Bu işlem ertesi güne kalabilir.)
  • Yeni şiirlerinizi yalnızca, onaylama işlemini yapmakta kullandığınız üyelik hesabınızın şifresini kullanarak kayıt edebileceksiniz. (Başka kişiler size ait şiirleri kayıt edemeyecektir.)
  • Elektronik Sözleşmeyi onaylamadan yeni şiir kayıt etmeniz mümkün olmayacaktır. (Yukarıdakı tabloda "elektronik sözleşme onaylamak zorunda olmayanlar" başlığı altında sayılan şairlerimiz hariç.)

Antoloji.Com'da kayıtlı şiirleriniz varsa, elektronik sözleşmeyi onaylamak için tıklayın:
(Bu işlemi yapmanızın gerekli olup olmadığını bilmiyorsanız butona tıklayıp işleme devam ederek bunu öğrenebilirsiniz.)

Dikkat: Bu işlemi yapmak için Antoloji.Com üyesi olmanız gerekmektedir, ve butona bastığınızda duruma göre size şifre sorulabilir. Üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz. (ÜCRETSİZ)

 


Elektronik Sözleşme ile ilgili mesajlarınızı bize iletmek için tıklayın