Antoloji.com

Han Danca: Hayatı, Biyografisi, Eserleri, Yaşamı..

Şiir
Antoloji.com Şiir Kitap c Nedir? c Üyeler c Gruplar c Mesajlarım
Han Danca   (Şairin üye profili) Şair
Hayatı  Şiirleri  Resimli Şiirler  Forum  İstatistikler  Zevkler 
 
HAYATI (1979-HANDAN KALSIN)
Bana göre şiir yazmak nehirde altın parçası aramaya benzer. O altının yanında taş ve çakıllarında eleğinizde bulunması kaçınılmazdır. Ben eserlerime saygı duyduğum için ürettiğim her şeyi ortaya seriyorum. Herkes oradan kendine göre bir şeyler bulabilir. Bir çocuk doğduğunda
sakat diye,çirkin diye yok edilemez işte eserlerde bana göre öyledir.Yaratıcılık gerektiren şeyler kalıpların içinde kalamaz. Bu yüzyılda muhteşem olan bir şey bundan önceki yüzyıllarda rezalet olarak nitelendirilmiş olabilir. Önemli olan var olma ve yaratma cesaretinden ödün vermemektir. Maillerimde sık sık ''Sevgiyle ilerle'' diyorum ve bazen yanlış anlaşılıyor. Sevgiyle ilerlenin hikayesi farklı aslında :) Artık yaşamımdan Sevgiyle Kal cümlesini çıkarıyorum. Çünkü bizler kalmak için değil, ilerlemek ve kendimizi en gelişmiş haliyle deneyimlemek için buradayız. Derler ki Han Danca sevgi ormanında on kalp gücüne eşittir :) Bazı şairler yaşadıklarını yazar bazıları yaşattıklarını bazılarıysa yaşamak istediklerini..Bense yaşandığını varsaydıklarımı yazarım bir tiyatrocu bir oyuncu gibi..Bu şiirlerimin bir çoğu için geçerli..
 
ESERLERİ
Antoloji dışında zevkle takibettiğim sayfa hanifislam.com :)

Ve henüz kitabım yok ama beyaz atlı bir patronun gelip kitabımı basmasını bekliyorum :)
 Bu Şairlerimizi Okudunuz mu? (bu da ne?)
Abdurrahim Aydın
Hüseyin Yalçın Ban...
Hüdayi Azbay
Murat Şimşek 2
Nihan Yıldız
Durmuş Gönen
Ramazan Çulcu
Barış Özaydın
  - tiklayin - Bu sayfaya link ver - tiklayin - Bu sayfayı birine gönder Bu sayfada hata var!  

(c) Antoloji.Com, 2015. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Antoloji.Com'a aittir. Sitemizde yer alan şiirlerin telif hakları şairlerin kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır. Yayın Hakkı Notu.
Şu anda buradasınız: Han Danca: Hayatı, Biyografisi, Eserleri, Yaşamı..

Antoloji.com
05.08.2015 00:55:50  #.239#
[42074]
  » Şiir  » Kitap  » Nedir  » Gruplar  » İletişim
 Antoloji.Com   » Hakkında   » Künye   » Yardım   » İnsan Kaynakları   » İletişim   » Seçim     » Çiçek Siparişi  
[Hata Bildir]