Antoloji.com

Aşkımızın Son Çarşambası Şiiri - Ümit Yaşar Oğuzcan

Şiir
Antoloji.com Şiir Nedir? c Üyeler c Gruplar c Mesajlarım
Şair Ümit Yaşar Oğuzcan Ümit Yaşar Oğuzcan Popülerlik=5/5
Bu nedir? 
Hayatı  Şiirleri  Forum  İstatistikler  Zevkler 
 << Önceki ŞiirÜmit Yaşar Oğuzcan ŞiirleriSonraki Şiir >> 
Aşkımızın Son Çarşambası

Pazar
Pazartesi
Salı
..........
..........

 

 
SİZCE BU ŞİİR NE HAKKINDA Şiiri Etiketleyin Nedir?


Şu konularda daha fazla şiir: Doğum Günü

(c) Bu şiirin her türlü telif hakkı şairin kendisine ve / veya temsilcilerine aittir. Aşkımızın Son Çarşambası adlı şiirde hata varsa lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz..
 
 
 
 
Bu şiiri Antolojim'e ekleyeceğim
Şiire puan vereceğim

puan
5.5 10
(84 kişi)

 

yaz | oku

 

Facebook'ta
Bu Şiiri Paylaş
 

Bu şairimizden (veya telif hakları açısından yasal temsilcisinden) henüz izin alınmadığından dolayı şu anda bu şiirin tüm metnini yayınlayamıyoruz.
Şairlerimizden izin alınması ile ilgili süreç devam etmekte olup, izin alınan şiirler hemen tam okumaya açılmaktadır. Şu an itibariyle sitemizde kayıtlı şiirlerin yaklaşık %70'i için izin alınmış olup bu şiirlerin tüm metni okunabilmektedir.
Antoloji.Com

Bu şiir size aitse, şiirin tüm metninin yayınlanması için ne yapmalısınız?
Siz Ümit Yaşar Oğuzcan (veya yasal temsilcisi veya varisi veya bu şiirin telif haklarını elinde bulunduran kişi) iseniz, Ümit Yaşar Oğuzcan şiirlerinin sitemizde tam metniyle yayınlanması için şu seçeneklerden birini uygulayın:
1. Elektronik Sözleşme Onaylayın: Elektronik sözleşmeyi onayladığınızda Ümit Yaşar Oğuzcan şiirleri hemen şu anda tam yayına açılacaktır. ÜCRETSİZ olan bu işlem internet üzerinden yapılmaktadır ve toplam 2 dk içinde sonuçlanmaktadır. Geniş bilgi almak için buraya, onaylamak için de buraya tıklayın.
2. Yetkili Şair olun: Yetkili şair olduğunuzda, sadece şiirleriniz açılmakla kalmaz, aynı zamanda şiirleriniz üzerinde tam yönetim elde edersiniz. Sitemizde kayıtlı şiirlerinizi dilediğiniz anda değiştirebilir, silebilir, ekleyebilirsiniz; ayrıca şiirinizi okuyan kişiler size özel mesaj veya yorumlarını gönderebileceklerdir. ÜCRETSİZ olan bu hizmet ile ilgili bilgi almak ve kayıt olmak için buraya tıklayın.










 << Önceki ŞiirÜmit Yaşar Oğuzcan ŞiirleriSonraki Şiir >> 
Aşkımızın Son Çarşambası Şiiri Hakkında;
Bu şiir ile ilgili düşüncenizi paylaşın:
 
Mehmet Ali Şahin: Çektirdiğin acı yeter, Çarşambaya bu iş biter. diyor bence. Sevgilerimle

0 person liked.
0 person did not like.
Enes Çubukçu: Doğrusu bu şiirin esprisini anlamak biraz zor

2 person liked.
0 person did not like.
salimkanat: çarşambanın suçu nedir anlamadım..

1 person liked.
0 person did not like.
latif Sarı: Biraz Şiir tadı bulamadım. Espirisi de pek zekice değil. Günün şiiri diyorum biraz daha derli toplu olsa. Üstadın başka güzel şiirleri de vardı, katılıyorum.

0 person liked.
0 person did not like.
aerol: BÜYÜTTÜK SEVGİMİZİ Bir çok şeye yabancılaştırdı yaşam bizi Salt sevgi hamurunu yoğurduk yüreklerimizde Tek gıdamız oldu bu hamur Ayakta kaldık dimdik Birbirimize sarılarak Büyüttük sevgimizi Ahmet Erol

0 person liked.
0 person did not like.
yetkisiz şair: güzel bir şiir bence. niçin dersem kendi kendime, çünkü perşembe çok geniş bir ülke.

0 person liked.
1 person did not like.
Şiir_CİNİ - Şiir MİSYONERİ ayhanucar.com: Ümit Yaşar İyi bir şair iyi bir yazar ama o da bir kuldur, arasıra o da böyle düz yolda şaşar, Şiir mi aranmakta, her adı büyük olanın satırlarına balıklama atlayanlar onu şiir sananlar yanılıyorlar, Onlar şiire hep at gözlüğü ile bakıyorlar, öyle baktıkları içinde şiirde hep aynı yönü görüyorlar, yolun sonu uçurum olsa da, Ana kuraldır şiirde, 'her adı büyüğün şiiri büyük şiir değil, her adı küçüğünde şiiri küçük değildir'.

0 person liked.
0 person did not like.
yitik78: EYVALLAH canın,canım canım da canın olmayacaksa hadi eyvallah Yılmaz Turpcu Şiirimde belirttğim birlikteliği yakalanmayacaksa,durmanın alemi varmı?ne güzel demiş Ü.Yaşar Oğuzcan...

0 person liked.
0 person did not like.
ulviziya: İçip sarhoş dolaşmaktır kimi şâirin işi... Belki kaybetmek üzere aşk yolunda savaşı... Beyin durmuş,rûh bunalmış,her taraf dönmektedir ; Bu ;şâirin kendisine,peltekçe bir deyişi...

0 person liked.
0 person did not like.
Özge Can 1: Ne güzel şair haber vermiş işte...'Bu çarşamba mı acaba,acaba hangi çarşamba?' :))

0 person liked.
0 person did not like.
bir_o: Türk milleti muasır mednniyet seviyesinin aldında hic olmamıştırki tüm dünyalılara adalet insanlık öğrete gelmiştir o uğurda şehitler vermiştir ne icin insanlık icin mevki ve makam sahibi bir fani icin değil.. biz osmanlı türk çocukları tek hatamız ALLAH lanetlediği halde yahudileri zulümden kurtarıb hoş görmemiz osmanlı gitti büyük harita cizerler tç gidecek yok yaaa .. yahudiler kan içmeyi artık bıraksınlar vampir filimleri cevirmeyide onlar değil kan osmanlı türklerinin sitiklerini icerlerse ömürleri uzar TC yi bölme hayallerinide unutsunlar salako salamonlar .. Necati GEDİKOĞLU..

0 person liked.
0 person did not like.
Ömer Osman AVCI: Usta şairin bu güzel şiirini okutanlara teşekkür ediyorum. Saygılarımla...

0 person liked.
0 person did not like.
volkanzehir: Ben kendi adımı soyadımı rumuz olarak kullandım. Neyin ne olabileceğini senin kadar bilmekteyim. Ayrıca ben doktorluk ve hekimlik hakkında birşey yazmadan senin bunlardan bahsetmen hala kendini ispatlama gayreti olduğunu gösteriyor. Ne oldum delisi diyebilirim sana.

0 person liked.
0 person did not like.
Doç.Dr.Leyla Mansur: İşte Volkan Zehir rumuzlu yazan ve kişilik problemi olan bir şahsın yorumunu okudunuz.İşte bu ve bu gibiler.Sizin bu sitede yeriniz yok bunu anlamanız için yaşınız,eğitiminiz ve kişiliğiniz gelişmemiş ne yazıkki.Hala uydurma nickname ile yazıyorsunuz. Bir de doktor ünvanı nedir,hekim kime denir önce onları öğreneceksin,sonra o konu hakkında yorum yazacaksın. Paranoya. Doç.Dr.Leyla Mansur.

0 person liked.
0 person did not like.
*aqua*: belki perşembe yalnızlığıma yanıp seni anacağım

0 person liked.
0 person did not like.
volkanzehir: Harikulade yazılmış bir şiir. Ama bazı insanların sanki birşeyleri ispatlamak istercesine yapılan yorumları eleştirmesi beni üzdü açıkçası. Herkes istediği yorumu istediği şekilde yapabilir isterse şiiri kendine uydurup o şekildede yazabilir. Sonuçta bir yorumdur herhangi bir sahiplenme duygusu olmaktan çok farklı. Ve daha sonra sözüm ona Doktor hanım psikolojik tedavi almalarını gerektiğini söyleyen hakaret edici ve aşağılayıcı bir düzeyde yorum yapması. Birşeyleri ispat etmek için başkalarına atıfta bulunmaya gerek yok. Sizi tanıyan zaten tanıyordur karşıda bıraktığınız izlenimle tanınırsınız. Ve bazı serzenişleri bu yorum sayfalarında yapmakta yanlış. Size herhangi bir mail herhangi başka birşey gelmiş olması bunları burada duyurmanız gerektirdiğini göstermez. Kendinize legal olan bir internet sayfası hazırlarsınız orada anlatırsınız. Belli bir mertebeye gelmiş olmanız bile sizin hala belli kavramları kafanızda oluşturmaya yetmemiş. Böyle büyük bir şairin güzel şiirlerinden birinde yorum yapmak yerine böyle şeyleri yansıtmak yanlış. Şu anda benim bunu yapmamda yanlış ama herkesin üzerine düşeni yapması gerekiyor..

0 person liked.
0 person did not like.
betül...: Miss Leyla? what do you mean. really,I didn't understand anything..please explain..what about rüzgar? are you sure ı am betül who you know.. I am new here..

0 person liked.
0 person did not like.
Doç.Dr.Leyla Mansur: İşte yazdıklarıma örnek.Rüzgar bir nickname. betül.... Bilerek yapıyorlar.Bir şair yazıyor popülerse hemen üstüne gelip yazıyorlar. Görgü,terbiye,sosyal çevre,eğitim,kültür,dahada uzar gider. Artık bir şeyleri idrak edin.Anlayın. İnsan olun ,insan olmak için çaba sarf edin. Gidin psikolojik yardım alın.Tedavi görün. Bu sitede çok hekim arkadaş var.Onlara danışın. Saygılar. Doç .Dr. Leyla Mansur.

0 person liked.
0 person did not like.
betül...: pazar..gelse bir bahar pazartesi.. salı... çarşamba..edirneden gelsene baba........................... çok özledim...

0 person liked.
0 person did not like.
Doç.Dr.Leyla Mansur: Pazar Pazartesi Salı Seni bir çarşamba günü Terkedeceğim Sonra başımı alıp Perşembeye doğru gideceğim İşte kısa ve özlü bir anlatım,üzerine yüzlerce yorum. Şairi tebrik ederim.Mekanı cennettir inşallah. Doç.Dr.Leyla Mansur. Not:Grubun birinde adım ve soyadım ile igili polemik yapılmakta olduğunu ve ağır eleştirilerin olduğunu ve yapıldığını dostlarımın bana iletimi ile öğrenmiş bulunmaktayım. Ya bu kişilerin akıldan zoru olduğu yada çok paralarının olduğu yada reklam yaparak gündemde kaldığı kanaati oluşmaktadır. Şahsıma Türkiye içinden ve Türkiye dışından kim hakaret etmişse cezasını çekecektir. Yazılan yazılar günü ve saati ile bilgisayar çıktısı alınarak noter tasdiki,sörver,IP,nickname,bağlı oldukları grup ile tesbit edilmiştir. Anlamadan dinlemeden sen busun,bunun adamısın ...v.s gibi haddini aşan ve onu destekleyen şakşakçılar. Sizler Hukuk nedir bilirmisiniz? Grup kurup ahkam kesmekle olmuyor bu işler. Kapıya gelen üyelere siz bilmem kimin adamısın v.s......gibi yazılmayacak milyonca kelime. Bir bayan görünce hemen yüzlerce mail atan sapıklar sizden bir ricam var bunlarla ilgili milyonlarca site var oralara gidin. Aynı şeylerin sizin kızkardeşlerinize ve annelerinize yapıldığını düşünün. Birazda site yönetimi ve yöneticilerini düşünün. Bir lira katkısı olmayan ve siteyi zor duruma bırakan bu tip insanlarla uğraş verme. Gidin grubunuzda lidere ve sizlere yakışır tarzda yöneticiliğinizi yapın.İnsan olmanın kriterlerine uyun ve uygulayın. Şımarık çocuklar gibi ikide bir ne insanları nede yöneticileri rahatsız etmeyiniz. Antolojinin bir site olduğunu grupların ve kişilerin birbirleriyle çatışma ve kavga yaptığı bir yer olmadığını bu kişilerin bilmesi gerektiğini bir kez daha hatırlatırım. Bir de dakikada sahte isimlerle gelip ne sitenin sörverını kapsayın, nede ciddi görüş yazan şair arkadaşların soğumasına sebebiyet vermeyin. Adı ve sayadı yazamıyorsan dümen nick ile yazıyorsan sitede kişilik testi var.Onu bir doldur. Bu edepsiz,hayasız ve terbiyesizlerin yüzünden mesaj bölümünü kapatmış bulunmaktayım. Önce insanca uyarı sanra yasal uyarı, Saygılar. Doç.Dr.Leyla Mansur ( Adımı ve Soyadımı beğenenler çocuklarına bu isimleri gururla verebilirler.Telif Hakkını bir sosyal kuruluşa yatırabilirler ).

0 person liked.
0 person did not like.
Bu şiir hakkında yazılmış 35 adet yorumu okumak için tıklayınız.
 
Bu şiir ile ilgili düşüncenizi paylaşın:

Yorumunuz 5 dakika içinde sitede görüntülenecektir.
 Bu Şairlerimizi Okudunuz mu? (bu da ne?)
Murat Şahbaz
Hüseyin Sevim
Murat Bostan
Nevzat Dişçi
Bahtinur Cano
Mehmet Zeki Özdemi...
Sairul Zaman
Serdar Tunçluer
 Bu Şiirimizi Okudunuz mu?
Eksilmedi... (İbrahim Değerli)
 TOP 100 Şiirler
1  Beklenen  (Necip Fazıl Kısakürek)
2  Ağlamak İçin Gözden Yaş mı Akmalı?  (Victor Hugo)
3  Ben Sana Mecburum  (Attila İlhan)
4  Anlatamıyorum  (Orhan Veli Kanık)
5  Bence Şimdi Sen De Herkes Gibisin  (Nazım Hikmet Ran)
6  Kaldırımlar  (Necip Fazıl Kısakürek)
7  Ben Senden Önce Ölmek İsterim  (Nazım Hikmet Ran)
8  Sakarya Türküsü  (Necip Fazıl Kısakürek)
9  Hasretinden Prangalar Eskittim  (Ahmed Arif)
10  Ayrılık Sevdaya Dahil  (Attila İlhan)
» Tüm Top 100 Şiirler
 Konularına Göre Şiirler
Aile
Barış
Kadın
Allah
Bebek
Mutluluk
Ankara
Doğum Günü
Ölüm
Anne
Dostluk
Özlem
Asker
Gurbet
Savaş
Aşk
Hasret
Sevgi
Atatürk
Hayat
Sitem
Ayrılık
İhanet
Vatan
Baba
İstanbul
Zaman
 Günün Şiiri
Bir Şuh-i Sitemkâr (Enver Demirbağ)


  - tiklayin - Bu sayfaya link ver - tiklayin - Bu sayfayı birine gönder Bu sayfada hata var!  

(c) Antoloji.Com, 2017. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Antoloji.Com'a aittir. Sitemizde yer alan şiirlerin telif hakları şairlerin kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır. Yayın Hakkı Notu.
Şu anda buradasınız: Aşkımızın Son Çarşambası Şiiri - Ümit Yaşar Oğuzcan

Antoloji.com
23.2.2017 12:23:48  #4.33#
[39734]
  » Şiir  » Nedir  » Gruplar  » İletişim
 Antoloji.Com   » Hakkında   » Künye   » Yardım   » İnsan Kaynakları   » İletişim
[Hata Bildir]

#39734 ##138