Antoloji.com

Şiir
Antoloji.com Şiir c Nedir? c Üyeler c Gruplar c Mesajlarım
 Antoloji Hakkında
 Editörden
 Künye
 Ziyaretçi Profili
 Reklam Yayını

 İletişim

 
Antoloji.Com Türkiye'nin en çok ziyaret edilen Kültür ve Sanat sitesidir. Bilgi için tıklayınız
 
 Yayın Hakkı Notu
 Bilgilerin Gizliliği

Yayın Hakkı Notu

 
Bu sitede yer alan şiirlerin yaklaşık %95'i doğrudan şairlerin kendileri tarafından, sitede yayınlanmaları için kayıt edilmiştir. Diğer şiirler ise sadece bilgi vermek amacıyla iyiniyetle sunulmaktadır ve şiirleri okuyan kişilerden herhangi bir ad altında maddi yarar elde edilmemektedir. Şiirlerini kendileri kayıt etmemiş olan şairlerden konuyla ilgili yazılı izin alınması çalışmamız devam etmektedir. Bu çalışma kapsamında yayınevleri ve şairlerle görüşmekteyiz. Bir şairin veya yasal temsilcisinin istekte bulunması halinde, kendisine ait şiirlerin sitemizden 24 saat içinde yayından kaldırılmasını garantilemekteyiz.

Antoloji.Com 'da yer alan şiirlerin başka herhangi bir medya ortamında yayınlanması, çoğaltılması, dağıtılması, listelenmesi işlemleri için telif hakları kanunları ve ilgili mevzuat hükümleri geçerlidir. Bu tür işlemler şiirlerin yasal yayın haklarını elinde bulunduran kişilerin izinlerini gerektirir. 

Antoloji.Com 'a şiirlerini kayıt eden, ekleyen veya kayıt edilmek üzere e-mail yoluyla gönderen kişilerin bu davranışları, sözkonusu şiirlerin Antoloji.Com 'da yayınlanmasını kabul etmeleri anlamına gelir.  

Antoloji.Com 'da yayınlanan diğer yazıların, materyallerin, resimlerin, metodların, kodların, şekillerin her türlü elektronik ve gerçek ortamda yayın hakkı (aksi ilgili sayfalarda ayrıca belirtilmediği sürece) Antoloji.Com 'a aittir. Bu materyaller, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla kopyalanabilir. 

Antoloji.Com

 

  - tiklayin - Bu sayfaya link ver - tiklayin - Bu sayfayı birine gönder Bu sayfada hata var!  

(c) Antoloji.Com, 2017. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Antoloji.Com'a aittir. Sitemizde yer alan şiirlerin telif hakları şairlerin kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır. Yayın Hakkı Notu.
Şu anda buradasınız:

Antoloji.com
21.2.2017 03:40:51  #4.33#
[]
  » Şiir  » Nedir  » Gruplar  » İletişim
 Antoloji.Com   » Hakkında   » Künye   » Yardım   » İnsan Kaynakları   » İletişim
[Hata Bildir]